דיסקיות הבלמים ברכב

למערכת הבלמים ברכב חשיבות רבה בעת הנהיגה. מערכת הבלמים היא אחת המערכות החשובות ביותר ברכב – מערכת מצילת חיים! על מנת לבדוק את תקינות מערכת הבלמים ברכבי מיצובישי יש לבצע בדיקות תקופתיות לבדיקת תקינותה של מערכת הבלימה.

חשיבות החלפת דיסקיות הבלמים ברכב?

השימוש היום יומי בדיסקיות הבלמים ולאורך תקופה ממושכת גורמת לדיסקיות הבלמים ברכב להישחק ולהתבלות. דבר זה משפיע על יעילות מערכת הבלימה ברכב ואף עלול לסכן את חיי הנהג והסביבה.

הסיבות לשחיקת דיסקיות הבלמים ברכב?

שחיקת דיסקיות הבלמים אינה מתרחשת ביום אחד, אלא זהו תהליך שמתחרש לאורך תקופה ממושכת ובנסיעות מרובות בתוך העיר ומחוץ לעיר. הסיבה העיקרית לשחיקת דיסקיות הבלמים היא לרוב שימוש תדיר על דוושת הבלם. דבר זה משפיע על דיסקיות הבלמים עם הזמן, אשר בסופו של דבר גורמים לדיסקיות להיקרע או להישחק עד למצב שלא ניתן להשתמש בהן. על מנת למנוע מצבים אלה יש לבצע בדיקת בלמים ובעת הצורך להחליפם לחדשות.

🚙  מתי יש צורך להחליף דיסקיות בלמים?

על מנת לדעת מתי יש צורך בהחלפת דיסקיות בלמים יש לבצע בדיקות שגרתיות לרכב, בין אם זה בטרם בדיקת לפני מבחן רישוי שנתי / בטרם חילופי העונות / בטיפול שגרתי שנתי.

במידה ושמעתם רעש של מתכות שמגיע מאזור הגלגלים של הרכב אין צורך לחכות לבדיקת הרכב, יש להגיע למוסך מיצובישי בראשון לציון של הילוך שישי , על מנת לבדוק את תקינות דיסקיות הבלמים.

בנוסף לכך, התרעה של מנורת הבלמים לרוב תתריע בפניכם לגבי ירידת גובה השמן בבלמים, וכך תוכלו לדעת אם מדובר על שחיקה או נזילה. גם חוסר בנוזל הבלמים הוא סימן המתריע לבעיה במערכת הבלמים. לכן חשוב להיות ערניים לכל תקלה או התרעה שיש לכם ברכב.

להזמנת שירות לטיפול שנתי ◄ לחצו כאן  או חייגו ☎ 6306*

החלפת בלמים מקוריים ברכבי מיצובישי

במידה ויש תקלה במערכת הבלמים או שדיסקיות הבלמים נשחקו, מוטב שתגיעו למרכז השירות שלנו ואנו נדאג להחליף את דיסקיות הבלמים ברכבכם.

דיסקיות מקוריות לרכב הינן איכותיות והן משפיעות באופן ישיר על מרחק הבלימה שחשוב בעת הנהיגה לעומת דיסקיות שאינן מקוריות.

*דגש גדול הוא על רכבים מסחריים שמשקל הרכב גבוה ומשפיע על דיסקיות הבלמים.

🔧 החלפת בלמים מקוריים ברכב

זכרו כי דיסקיות בלמים מקוריות, יעילות יותר מדיסקיות תחליפיות ומשפיעות באופן ישיר על מרחק הבלימה! ברכבים מסחריים יש חשיבות גדולה יותר בשימוש דיסקיות מקוריות בעקבות העומס הרב ומשקל הרכב על הבלמים.

לרשותכם מוסך מיצובישי מורשה יבואן בראשון לציון, לבדיקת תקינות הבלמים

📌 מוסך מורשה מיצובישי בראשון לציון

נסיעה טובה!

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 9:00-19:00 | שישי: 9:00-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

כלי נגישות