חלקי חילוף מקוריים למיצובישי – ארבעה דברים שחשוב לדעת

עד כמה חשוב להשתמש רק בחלקי חילוף מקוריים למיצובישי, מה הסיכונים בהתקנה של חלפים שאינם מקוריים, מה ההשפעה שלהם על המערכות השונות ברכב – ואיך ניתן לזהות חלקי חילוף מקוריים (או לא מקוריים)? במכונית ממוצעת יש בערך 30,000 חלקים, ולאורך חייה של המכונית יהיה צורך להחליף רבים מהם. כשהמיצובישי החדשה שלכם יצאה מהמפעל – כל אחד מהחלקים בה היה חלק מקורי של מיצובישי, מה שהבטיח נסיעה בטוחה וחלקה. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על חלקי חילוף למיצובישי שלכם ומענה על שאלות שהגיעו ששאלתם את המומחים שלנו בעניין חלקי חילוף:

1 חלקי חילוף מקוריים למיצובישי, היחידים שנכנסים אלי לרכב!

חלקי חילוף מקוריים למיצובישי הם חלקים שיוצרו על ידי חברת מיצובישי עצמה, וכן חלקים שבאופן קבוע מיוצרים עבור חברת מיצובישי על ידי יצרנים מומחים המייצרים חלקים מוגדרים עבור חברת מיצובישי, על פי מפרט טכני מדוייק ותחת בקרת איכות קבועה. ולכן הם החלקים שמתאימים באופן מלא למיצובישי שלכם.

2 רכב, כל רכב, הוא מכשיר מסכן חיים. לכן, חשוב לשמור עליו תקין ובטיחותי.

היתרון המובן מאליו של חלקי חילוף מקוריים למיצובישי הוא בכך שההתאמה שלהם לרכב היא מיטבית, והיא מבטיחה את המשך הנסיעה הבטוחה בו, את השמירה על ערכו ואת פעולתו החסכונית והיעילה. בסופו של דבר, רכב הוא מכשיר מסכן-חיים. שליטה מירבית על התנועה שלו ושמירה על המערכות בו במצב תקין לגמרי יכולה להקטין משמעותית את הסכנות שבו.

יתרון נוסף של חלקי חילוף מקוריים הוא לרכב שעדיין נמצא בתקופת האחריות שלו – קיומה של האחריות מותנה בשימוש בחלפים מקוריים, וגם – על חלקי החילוף המקוריים יש לרוב אחריות ארוכה יותר, דבר המבטיח לכם ראש שקט.

3 "מחיר הטעות" של שימוש בחלקים שאינם חלקי חילוף מקוריים למיצובישי עלול להיות גבוה

"מחיר הטעות" הוא המחיר שאנחנו עשויים לשלם במקרה של בחירה שגויה: חסכון בתשלום דמי חנייה יכול להשתלם (אם הפקחים לא הגיעו), אבל מחיר הטעות של חנייה במקום בו החנייה אסורה – יכול להיות כגובה הקנס באותו המקום, אבל גם עלול להיות מחיר של גרירה ואובדן זמן בעבודה יקר, למשל. מחיר הטעות של "חסכון" ובחירה בחלקי חילוף לא מקוריים עלול להיות חמור יותר: כל אחד יכול לדמיין בעצמו את הנזק שיכול להיגרם ממשאבה "לא מדוייקת", מגומייה שאוטמת חלקית ולא באופן מלא, וגם – חלילה – מרפידת בלם שאינה מותאמת בדיוק.
תיקון איכותי של כלי רכב נשען על שני עמודים: חלקי חילוף איכותיים, והתקנה מיומנת שלהם על ידי אנשי מקצוע שעברו את ההכשרות העדכניות והמתקדמות ביותר. לכן, השילוב האידיאלי שיבטיח לכם ראש שקט הוא חלקי חילוף מקוריים  שמותקנים על ידי מכונאים שהוכשרו לכך על ידי מיצובישי העולמית. דבר זה מובטח רק במרכז שירות מורשה יבואן.

4 איך לזהות חלקי חילוף מקוריים למיצובישי?

בדיוק כמו בכל שוק אחר בו יש מוצרים מקוריים ומוצרים שאינם מקוריים, גם את חלקי החילוף המקוריים ניתן לזהות באמצעות האריזה המקורית בה הם מגיעים, שעליה לוגו מיצובישי ובפירוט היצרן עליה – מופיעה חברת מיצובישי עצמה. הדרך הפחות מומלצת לזיהוי חלקים מקוריים היא לבדוק – במהלך השנתיים לאחר ההתקנה – האם הם באחריות. אם החלקים נהנים מאחריות מלאה – סימן שרכשתם חלקי חילוף מקוריים.
נסיעה טובה ובטוחה במיצובישי המקורית שלכם!

לכל שאלה בנוגע לחלקי חילוף או בכל נושא אחר שאלו את המומחים שלנו 

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 9:00-19:00 | שישי: 9:00-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

כלי נגישות