תיקוני צבע לרכב שלך

תיקוני צבע לרכב חשובים כדי להשיג שתי מטרות: להיות שכבת הגנה שמגינה על הרכב ושומרת עליו מפני השמש, הגשם, הרוחות, האבק ושאר המפגעים שנמצאים שם בחוץ, וגם להיות השכבה הייצוגית של הרכב ושלנו – לתת לרכב את המראה האסתטי והמעוצב שבחרנו.
כאשר קונים רכב חדש, הוא מגיע עם שכבת צבע והגנה מושלמת. כל יום, כל קילומטר, כל קרן שמש וכל גרגר אבק שוחקים את ההגנה הזו – ועוד לא דיברנו על שריטה מקרית בחנייה צפופה… לכן יש צורך בתיקוני צבע מעת לעת.

תיקוני צבע לרכב – קו הגנה חשוב על הרכב שלך

כאשר מתקנים את שכבת הצבע של הרכב, מחזקים בעצם את קו ההגנה הראשון המפריד בין הרכב – לטבע ולעולם שבחוץ. השמש, הגשם, האבק והזיהום, וכמובן כלי רכב אחרים ועמודים חצופים עלולים לשרוט, לסדוק או לפגוע בשכבת הצבע המושלמת שיצאה מהמפעל.
כאשר קו ההגנה החשוב הזה נפגע, ההמשך הוא ידוע מראש: שריטה קטנטנה תהפוך לשריטה עמוקה יותר, סדק צר יהפוך לסדק רחב, הברק הזוהר יהפוך לדהוי, וככל שהתהליך ימשיך – גם שכבת המתכת עצמה עלולה להינזק.

תיקוני צבע לרכב – זה עניין מקצועי

צביעת רכב היא לא תמיד פשוטה, גם למי שרגילים לתפוס מברשת ו"לתת צביעה" לקיר או לרהיט שזקוק לרענון. צביעת רכב היא מורכבת יותר, היא חייבת לעמוד בסטנדרט גבוה של דיוק ושלמות. לכן יש צורך בתיקון מדוייק ומקצועי שמבוצע על ידי מי שהוכשר לכך, ומצוייד בידע הטכני וב"יד" רגישה.
את המחיר האמיתי של תיקוני צבע לא מקצועיים משלמים לא בקופה – אלא לאחר שבועות או חודשים ספורים: הצבע דוהה במהירות או מאבד את הברק, פגמים ש"נמרחו" ולא תוקנו מופיעים מחדש, ובקיצור – תיקוני צבע זולים הם דבר שעלול לעלות ביוקר.

תיקוני צבע – מה הצבע שמתאים לרכב שלכם?

לכל יצרן ולכל דגם יש "מניפת צבעים" שלו. תוכלו לראות את הצבעים באזור הדגמים החדשים כאן באתר שלנו – כל דגם מוצע במגוון צבעים שונה.
הגימור והמראה הסופיים של הרכב מושפע גם משכבת הגימור (מאט, מבריק או מטאלי), וגם מהיישום של הצבע המדוייק על שכבת הבסיס שלו, ממספר השכבות ומהניקיון, המקצועיות והאחידות של תהליך הצביעה. תיקוני צבע מקצועיים הם כאלה שיודעים לשמור על המראה המקורי של הרכב, ונעשים על בסיס ההנחיות המדוייקות של היצרן – ועל ידי אנשי מקצוע קפדניים.

תיקוני צבע מקצועיים – רק במחלקת צבע ופחחות של מוסך מורשה!

תיקוני צבע הם טיפול חשוב, ואת התוצאות של הבחירה שלכם – רואים היטב. לכן חשוב לבצע אותם במחלקה מקצועית ומנוסה. אצלנו בהילוך שישי יונדאי ומיצובישי תיקוני צבע נעשים על ידי צוות צבעים ופחחים מנוסים, שמשתמשים בצבעים המקוריים, מקפידים על הגוונים הנכונים ועל הבלנד המדוייק, ובשלב הסופי – יישום מקצועי ומדוייק, בלי לדלג על שכבות, בלי לחסוך בחומרים וכמובן – עם תנור איכותי ומערכות התזה וצביעה מתקדמות. הודות לכך שהמחלקה שלנו מתמחה גם בפחחות, ניתן לשלב בתיקוני הצבע גם תיקוני פחחות – ולהחזיר את הרכב למראה הצעיר שלו, ממש כמו אז – בפעם הראשונה שנפגשתם.

השארת תגובה

מעוניינים שנחזור אליכם?
השאירו פנייה

שירות ומכירה 6306*

שעות פעילות
ראשון – חמישי: 9:00-19:00 | שישי: 9:00-13:00

מאמרים אחרונים שעלו

עקבו אחרינו

כלי נגישות